Noclegi Kraków

O nas

Witamy na stronie gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszymi miejscami  zlokalizowanymi w okolicach Krakowa i Wieliczki i poznać ofertę tanich i komfortowych pokoi.

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy i nasze noclegi w okolicy: Kraków, Wieliczka, Dobczyce

"Villa Marka"

koszt to jedyne 35 zł/os/dobę!!!

w pokojach:

-łazienki

-tv

-internet

Parking przy budynku

Proponujemy tanie noclegi w okolicach Krakowa i Wieliczki. Wynajmujemy tanie mieszkania, pokoje oraz apartamenty. Goście chwalą sobie komfortowe warunki i umiejscowienie. Tanie Noclegi w okolicach Krakowa są wspaniałym rozwiązaniem zarówno przy wypoczynku i zwiedzaniu

Tanie Noclegi w odległości zaledwie 5 km od Wieliczki oraz 12 km od Krakowa sprawiają, że wynajem tanich noclegów w tych okolicach wiąże się z mieszkaniem we wspaniałej bazie wypadowej, idealnej do zwiedzania Krakowa i Wieliczki jak i innych rejonów i zabytków małopolski.Tanie Noclegi w okolicach Wieliczki to dosłownie 10-cio minutowa podróż do Kopalni Soli w Wieliczce oraz 35 min od Starego Miasta(Kraków).

Dlaczego my?

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Do dyspozycji gości”. Jesteśmy głęboko przekonani że nocleg u nas jest tym czego właśnie Państwo oczekują myśląc o tanich i komfortowych noclegach, kwaterach, mieszkaniach, apartamentach w okolicy Krakowa i Wieliczki. Dlaczego ciągle powtarzamy Kraków i Wieliczka? Ponieważ to najczęściej wybierane przez Państwa Miasta , właśnie Kraków i Wieliczka jeżeli chodzi o zwiedzanie i odpoczynek. Wiemy również że chcą Państwo odpocząć i zanocować tanio i komfortowo. Również uważamy iż wynajem tanich kwater czy pokoi w naszych okolicach(Krakowa i Wieliczki) to wybór przyjemnego noclegu i otoczenia, spokojnego i dobrze położonego względem takich miast jak Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Wadowice.

Zapraszamy do przeglądania!

Więcej…

Kraków, Wieliczka, Wadowice, Oświęcim, Inwałd, Niegowić – małopolska!  To wszystko miejsca gdzie możesz zobaczyć zabytki związane właśnie z Krakowskim Starym Miastem, Podziwiać Historię Krakowa, Wieliczki. Poznać Krakowską Kulturę, Wieliczke i jej kopalnie Soli! Gdzie Wieliczańskie Baśnie, sól i serdeczność okolicznych Ludzi oraz ośrodków sprawi że będziesz chciał wracać właśnie tutaj – w okolice Krakowa i Wieliczki.

Park Miniatur z Inwałdu, Dom Jana Pawła II w Wadowicach, kościół, pierwszy jego kościół jako Parafialny, który jest zlokalizowany w Niegowici…Serdecznie Zapraszamy!

Zwiedzaj Kraków i Wieliczkę, Zapytaj o nocleg, kwatere, mieszkanie, apartament – z pewnością Ci pomożemy!

O to nasze Keywords-  Kraków, Wieliczka, Tanie Noclegi okolice Krakowa, Tanie Noclegi okolice Wieliczki, Kwatery Kraków,
kwatery Wieliczka, mieszkania w okolicach Krakowa, mieszkania w okolicach Wieliczki, Wynajem pokoi Kraków,
wynajem pokoi Wieliczka, noclegi Kraków, noclegi Wieliczka